Ласкаво просимо

Дякуємо, що звернули увагу на вироби та технології дверної техніки MICOM-NHN. Майже 40 років ми здобуваємо поважну репутацію завдяки наполеглевій праці в створенні неперевершеної якості виробів, що виробляємо та постачаємо. Наші вироби спроектовані та пройшли найсуворіші випробування на безпеку, надійність та функціональність.
Мережа наших філій по всьому світу з висококваліфікованими співробітниками та партнерами раді надати професійну та технічну допомогу. У даний час на нашому web-ресурсі ми пропонуємо вам лише частково інформацію на український мові. Для оперативної обробки вашого запиту просимо надсилати його на англійський із зазначенням країни походження.

world

Наша історія

Як Daihatsu Mfg Corp., ми виробили та встановили перші автоматичні двері у 1934 році та випустили перший дверний дотягувач із зубчастою передачею у 1939 році. У 1977 у межах групи Daihatsu було засновано експортну-сервісну компанію Kenwa Co.Ltd, що дбайливо турбується комерційними та технічними питаннями, щодо постачання та обслуговування виробів під марками NHN, MICOM AutoDoor, а також просуванням цієї техніки в усьому світі. У 1980 році розпочато серійний випуск автоматичних дверей під маркою NHN Daihatsu – інноваційних та високонадійних. І сьогодні ми продовжуємо успішно працювати над втіленням технічних рішень заради майбутнього.

History

Наш профіль та досвід

Компанія Kenwa, що заснована у 1977, володіє торговими марками MICOM Autodoor та NHN разом з Daihatsu Mfg Corp, виробляє та постачає під ними повний та найширший асортимент високоякісних дверних дотягувачів (доводчиків): стандартні, верхнього монтажу, скриті (прихованого врізного монтажу), доводчики розсувних дверей, підлогові нижнього монтажу для маятникових дверей, а також багато інших виробів дверної техніки для стандартних та протипожежних дверей. Мережа наших філій по всьому світу з висококваліфікованими співробітниками та партнерами раді надати професійну та технічну допомогу. Завдякі наполеглевій діяльності разом із партнерами техніка під марками MICOM Autodoor та NHN
стала всесвітньовідомою та однією з найкращих коли стоїть питання автоматизації дверей на таких обїектах, як:

Аеропорти, вокзали, об’єкти транспортної інфраструктури
Банки, Офіси, апартаменти
Готелі, медицинські заклади
Торогові центри, магазини, ресторани

skybuilding

Network

Representative Office

  • Kenwa Co. Ltd. European Branch Office – U.K – Establishes 2000
  • Kenwa Co. Ltd. Shanghai Office – China – Established 1998
  • Kenwa Co. Ltd. Netherlands Office – Netherlands – Established
  • NHN Closing Solutions – Roosendaal Netherlands

Subsidiary Office

Joint Ventures

integrated-intelligent-buildings