Dünyanın Önde Gelen Japon Otomatik Kapı
ve Kapı Donanımları İmalatçısı

Hoşgeldiniz

world

MICOM-NHN kapı ürünlerini seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sorularınız bizim için önemlidir.

Sunduğumuz rakipsiz kalite ve birinci sınıf hizmetten dolayı 40 yılı aşkın süredir güçlü itibarımızı sürdürdük. Ürünlerimiz, performans ve güvenlik açısından en yüksek standartları karşılamak üzere tasarlanmış ve test edilmiştir.

Dünya çapında stratejik olarak konumlanmış ofislerimizle ve yüksek eğitimli ve motivasyon sahibi personelimizle size hizmet vermeye hazırız.

MICOM-NHN

MICOM-NHN yüksek kaliteli kapı kapatıcı, sürme kapı kapatıcıları, otomatik kayar kapı ve daha bir çok kapı donanımı ürünlerini üretir ve tüm dünyaya tedarik eder.

Daihatsu Mfg Corp. olarak dünyanın ilk yarı-otomatik sürme kapı kapatıcısını 1934 yılında piyasaya sürdük ve ardından 1939 yılında kapı kapatıcısında ‘Kremayer ve Dişli Pinyon’ teknolojisinin öncülüğünü yaptık. 1980 yılında, NHN Daihatsu olarak, yenilikçi ve son derece güvenilir otomatik kayar kapı sistemi olan Birinci MICOM DOOR’u sunduk. Şimdi 40 yılın ardından, MICOM-NHN dünya çapında yüksek kaliteli kapı çözümlerini sunmaya devam ediyor.


Latest News

  • Interested in a business partnership?
    If you are interested in promoting MICOM-NHN's innovative door products and becoming a KENWA sales partner, please contact us for further discussi…