Vítejte

Děkujeme, že jste zvolili MICOM-NHN dveřní produkty. Přes 35 let již držíme svoji extrémně dobrou pověst díky neporazitelné kvalitě a servisu první třídy. Naše produkty jsou designovány a testovány pro splnění nejvyšších standardů ve výkonnosti a bezpečnosti. S kancelářemi strategicky rozmístěnými po celém světě, které zaměstnávají vysoce školené a motivované profesionály jsme Vám k službám.

Prosím kontaktujte nás pro služby ve váší lokalitě.

world

Historie

V roce 1934 jsme jako Daihatsu Mfg Corp. představili světu první poloautomatický posuvný zavírač dveří a v roce 1939 jsme se stali průkopniky užívání technologie ‘Ozubnice & Pastorku’ na poli dveřních zavíračů. Společnost Kenwa Co. Ltd. byla založena v roce 1977 a stala se součástí Daihatsu rodiny s cílem expandovat obchodování Daihatsu do celého světa. V roce 1980 NHN Daihatsu představila první MICOM dveře – inovativní a vysoce spolehlivý, automatický posuvný dveřní systém. Dnes po 40 letech naše MICOM-NHN dveřní produkty pokračují v tradici a nabízejí vysoce kvalitní řešení po celém světě.

History

Profil

Kenwa Co. Ltd. zaštiťuje veškeré exportní aktivity z Japonska a je dnes součástí nadnárodní skupiny společností. Jsme schopni doručit širokou paletu produktů díky naší rozsáhlé světové síti výrobních závodů a prodejních kanceláří. Pod záštitou MICOM-NHN vyrábíme a dodáváme vysoce kvalitní dveřní zavírače, posuvné dveřní zavírače, automatické posuvné dveře a mnoho dalších dveřních výrobků do celého světa. Díky společnosti Kenwa Co. Ltd. je MICOM-NHN přední světově uznávaná značka na poli dveřní automatizace a hardwaru.

skybuilding