Hoşgeldiniz

MICOM-NHN kapı ürünlerini seçtiğiniz için teşekkür ederiz.Sunduğumuz rakipsiz kalite ve birinci sınıf hizmetten dolayı 35 yılı aşkın süredir güçlü itibarımızı sürdürdük. Ürünlerimiz, performans ve güvenlik açısından en yüksek standartları karşılamak üzere tasarlanmış ve test edilmiştir. Dünya çapında stratejik olarak konumlanmış ofislerimizle ve yüksek eğitimli ve motivasyon sahibi personelimizle size hizmet vermeye hazırız.

MICOM-NHN ortağı olmak için lütfen bize ulaşın.

world

Tarih

Daihatsu Mfg Corp. olarak dünyanın ilk yarı-otomatik sürme kapı kapatıcısını 1934 yılında piyasaya sürdük ve ardından 1939 yılında kapı kapatıcısında ‘Kremayer ve Dişli Pinyon’ teknolojisinin öncülüğünü yaptık. 1977 yılında, Daihatsu’nun faaliyetlerini dünya çapında genişletme amacıyla Kenwa Co. Ltd. kuruldu ve Daihatsu ailesinin ayrılmaz bir parçası oldu. 1980 yılında, NHN Daihatsu, yenilikçi ve son derece güvenilir otomatik kayar kapı sistemi olan Birinci MICOM DOOR’u sundu. Şimdi 35 yılın ardından, MICOM-NHN dünyaya yüksek kaliteli kapı çözümlerini sunmaya devam ediyor.

History

Profil

Daihatsu Mfg Corp. grubunun parçası olarak 1977 yılında kurulan Kenwa Co. Ltd. Japonya’dan yapılan satış ve ihracatın tüm yanlarını temsil eder ve şimdi kendi namında da uluslararası şirketler grubunun parçası olmuştur. Dünyanın değişik yerlerinde bulunan geniş imalathane ve temsil ofisleri ağımız vasıtasıyla kapsamlı ürün yelpazesi sunabilmekteyiz. MICOM-NHN markamız altında yüksek kalite kapı kapatıcısı, sürme kapı kapatıcıları, otomatik kayar kapı ve daha bir çok kapı donanımı ürünlerini imal ediyor ve dünyaya tedarik ediyoruz. Kenwa Co. Ltd. firması, MICOM-NHN kapı otomasyon ve kapı donanımı alanında dünya lideri olarak tanınmaktadır.

skybuilding

Network

Representative Office

  • Kenwa Co. Ltd. European Branch Office – U.K – Establishes 2000
  • Kenwa Co. Ltd. Shanghai Office – China – Established 1998
  • Kenwa Co. Ltd. Netherlands Office – Netherlands – Established
  • NHN Closing Solutions – Roosendaal Netherlands

Subsidiary Office

Joint Ventures

integrated-intelligent-buildings