Proč zvolit MICOM-NHN?

Od dob našeho založení nás předchází naše reputace výjimečné kvality produktů a zákaznického servisu. Naší filozofií je ‘Kvalita, spolehlivost & důvěra’. Věříme, že poskytování produktů nejvyšší kvality, spjaté se skvělým zákaznickým servisem zajistí trvající úspěch u našich partnerů.

Víme, že trvalý vývoj je klíč k našemu společnému úspěchu. Nepřestáváme reinvestovat naši energii a zdroje v blízké spolupráci s našimi partnery, abychom na trhu zajistili přední inovativní řešení.

We know continued development is the key to our joint success. We continually reinvest our energy and resources, in close collaboration with our partners, to provide leading innovative solutions to the market.

Výhody Spolupráce

Výhod výběru MICOM-NHN jakožto vámi preferovaného partnera co se týče automatických dveří a hardwaru je mnoho. Aktivně vyhledáváme nové partnery a nabízíme mnoho příležitostí spolupráce. Ať už malá, střední nebo velká, naším gólem je nabídnout vám neporazitelné produkty, servis první třídy a bezpečné dlouhodobé partnerství. Kontaktujte nás.

10 důvodů proč zvolit MICOM-NHN

  1. Jsme mezinárodní, pokroková společnost specializující se na výrobu dveřních produktů.
  2. Struktura a vlastnictví naší společnosti je kompletně transparentní a jsme finančně stabilní více než 3 desetiletí. Jsme přesvědčení, že i v budoucnu budeme schopní podpořit vás a naše produkty.
  3. Máme dlouze uznávanou obchodní pověst a upřímný, na důvěře založený vztah se všemi našimi distributory a zákazníky. Zakládáme si na integritě a poctivosti.
  4. Nabídneme vám úsporné ceny vyhovující našemu společnému růstu a vývoji.
  1. Jsme zavázáni dodat produkty prémiové kvality a poskytnout prémiové služby.
  2. Rozsáhlý sklad náhradních dílu je okamžitě dostupný.
  3. Plná záruka od výrobce je standardem u všech našich systémů.
  4. Udržujeme přímý telefonní kontakt nebo okamžitou emailovou komunikaci bez prodlení.
  5. Intenzivní trénink s produkty a podpora jsou k mání bez poplatku ke všem našim produktům.
  6. V MICOM-NHN nasloucháme našim klientům.

Naše mise je předčít vaše očekávání poskytnutím toho nejlepšího rešení a úplný klid vaší mysli díky naší podpoře.