Přední světový výrobce automatických dveří
& dveřního hardwaru

Vítejte

world

Děkujeme, že jste si vybrali MICOM-NHN dveřní produkty. Těšíme se na naší spolupráci.

Přes 30 let si hlídáme extrémně silnou reputaci, díky neporazitelné kvalitě a servisu první třídy.
Naše produkty jsou navrženy a testovány pro splnění těch nejvyšších standardů ve výkonu a bezpečnosti.

Se strategicky rozmístěnými kancelářemi po celém světě, zaměstnávajícími vysoce trénovaný a motivovaný personál, jsme připraveni k vašim službám.

MICOM-NHN

MICOM-NHN vyrábí a dodává vysoce kvalitní dveřní zavírače, posuvné dveřní zavírače, automatické posuvné dveře a mnoho dalších dveřních výrobků do celého světa.

V roce 1934 jsme jako Daihatsu Mfg Corp. představili světu první poloautomatický posuvný zavírač dveří a v roce 1939 jsme se stali průkopniky užívání technologie ‘Ozubnice & Pastorku’ na poli dveřních zavíračů. V roce 1980 NHN Daihatsu představila první MICOM dveře – inovativní a vysoce spolehlivý, automatický posuvný dveřní systém. Dnes po 35 letech naše MICOM-NHN dveřní produkty pokračují v tradici a nabízejí vysoce kvalitní řešení po celém světě.


Latest News

  • CDB Fair – Guangzhou July 8-11
    Once again MICOM-NHN and Keytex proudly exhibited our cutting-edge technology in the CDB Fair in Guangzhou, China.   From July 8th through …

Facebook

This message is only visible to admins:
Unable to display Facebook posts

Error: Error validating access token: Session has expired on Tuesday, 03-Sep-19 04:57:50 PDT. The current time is Monday, 10-Aug-20 19:55:54 PDT.
Type: OAuthException
Code: 190
Subcode: 463
Click here to Troubleshoot.